Akce 


"Restore" znamená obnovit, lekce restorativní jógy nabízí obnovení energie, odpočinek. Nečekejte žádnou dynamickou praxi, ale spočinutí v příjemných pozicích se spoustou pomůcek, vůní a příjemných tonů, aby jste se cítili co nejpohodlněji.

Třetí adventní neděli dopoledne se můžete těšit na flow jógu a jemnější hathajógovou praxi s relaxací. Poté si společně můžeme sednout a vychutnat si kávu, čaj a něco sladkého k tomu, zkrátka pobýt spolu :)

10 týdenní kurz v termínu 6.10.2021 - 5.1.2022 pro Rodiče s dětmi, spíše bych ale měla napsat pro Děti a rodiče :) Společně si budeme hrát, zpívat, říkat si básničky, tanečky, budeme zkoušet kreslit a mnoho dalšího, abychom rozvíjeli hrubou i jemnou motoriku.

Poslední lekce v tomto roce proběhnou 13., 15. a 17.12.2021 a jako každý rok trošku netradičně :) Těšit se můžete na voňavě pohádkovou jin jógu, která se koná v čase pravidelných lekcí, na které máte permanentku. Proto vše ohledně platby a podmínek probíhá stejně. Není potřeba se dopředu hlásit, stačí přijít.

Spojením tance a jógy vzniká dancejóga. Styl, který je vytvářen tím, kdo Vás lekcí provází, jeho zkušenostmi tanečními a jógovými. Zjednodušeně řečeno je to lekce plná "flow"...energie, kterou se snažíme nejdříve rozproudit v těle a pak i v celé skupině navzájem.

Napište mi Váš email a už Vám žádná novinka neunikne. 

*Více informací o souhlasu se zpracováním osobních údajů ZDE.