Jak na online lekce

  1. Přihlásit se na lekci v REZERVAČNÍM SYSTÉMU - NEJPOZDĚJI, PROSÍM, HODINU PŘED DANOU LEKCÍ! Pokud se přihlásíte později, nezaručuji, že Vám lekci stihnu poslat. V takový případ mi raději ještě zavolejte na 728055353, abych si Vašeho přihlášení všimla.
  2. Je potřeba mít účet na googlu či youtube.
  3. Místo si můžete rezervovat na email, který běžně používáte. V tom případě (pokud to není gmail) mi do poznámky při přihlašování uveďte i Vaši adresu na google, na kterou Vám video přijde. Je to nejjednodušší způsob řešení pro správné fungování. Video posílám jako soukromé z youtube.
  4. Pokud jste vlastníkem permanentky (lze zakoupit), uveďte to také do poznámky při přihlašování.
  5. Cca v 17 hodin Vám pošlu odkaz, na kterém najdete video s hodinovou lekcí jógy. Prosím respektujte, že odkaz je pouze pro jednu osobu oproti rezervaci. Jména v rezervačním systému eviduji, až se uvidíme osobně, odškrtnu z permanentek, nejlépe však když mi Vaši papírovou permanentku vyfotíte a pošlete třeba přes messenger. Já Vám zbývající lekce přenesu do rezervačního systému a budeme mít všichni přehled. Případně pokud permici nemáte, je potřeba uhradit předem na účet.
  6. Co budete potřebovat? Trochu soukromí, podložku a nějaké zařízení, na kterém mě uvidíte a uslyšíte. Udělejte si to doma hezké, třeba svíčkou, vůní, zkrátka to, co máte rádi.
  7. Video je aktivní v čase cca 17.00-10.30 následujícího dne.

Kromě online lekcí dle rozvrhu nabízím videa jógových lekcí už proběhlých třeba pro ty, kdo si chtěli zacvičit, ale nehodil se jim termín (včetně opakovací lekce HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE).
Můžete si svou jógovou hodinku naplánovat podle sebe. Stačí mi napsat na jogahustopece@seznam.cz. Domluvíme čas a já Vám pošlu odkaz na video, který bude aktivní cca 6 hodin.
Platba stejně jako online lekce - buď vstupem z permanentky, anebo 100,-/1 osoba=1 odkaz.

PERMANENTKY:

Platnost všech permanentek zakoupených v roce 2020 do 30.6.2021.

Je možné zakoupit novou permanentku s platností 12 týdnů. Berte, prosím, na vědomí, že ji kupujete teď, kdy fungují "online" lekce, proto se vztahuje zejména na ně. Pokud nám okolností dovolí se setkávat osobně, můžete ji uplatnit tak jako vždycky při příchodu na lekci. Cena je 800,- (normálně 850,-)/1 permanentka (pokud používáte na video, pouze pro 1 osobu!!!)

Zároveň "uvolňuji" permanenky a na online lekce nerozlišuji ranní - večerní, ale jen to, jestli nějakou permanentku máte. Pokud ano, uveďte do poznámky při přihlašování.

Příklad: Mám permici na ranní lekce, ale chci si zacvičit v pondělí večer. Není problém, v systému rezervuji, napíšu do poznámky permanentka a pak už jen čekám, kdy mi dojde odkaz na video.

V případě dotazu pište na jogahustopece@seznam.cz.