Lekce od 25.5.2020

Milé jogínky, jogíni a všichni nadšenci :)

Nové informace se objevují takřka ze dne na den a dopředu většinou nejsou příliš čitelné, tak mám velkou novinu!!! Dostal se ke mně manuál české komory fitness, který je schválen hlavní hygieničkou, a od 25.5.2020 už na skupinových lekcích není potřeba dodržovat 2 m rozestupy. Co to znamená pro naše lekce jógy? Ano, vracíme se zpět do staro/nových kolejí. Velice Vás prosím o trpělivost a pochopení, asi bude chvíli trvat, než se vše opět tak nějak "zajede".

Zároveň chci upozornit, že lekce jsou JEN PRO ZDRAVÉ JEDINCE, v případě jakéhokoliv náznaku nemoci buďte ohleduplní k ostatním a na lekci nechoďte! Permanentky mají platnost až do 16.12.2020, takže lekce Vám opravdu neuteče.

Ptáte se, co již domluvené REZERVACE? Ty tímto dnem RUŠÍM. A jedeme opět pod heslem: "Kdo má chuť a čas přijít jógovat, tak může." Dezinfekce a antibakteriální gel na ruce mám vždy s sebou. Nutná VLASTNÍ PODLOŽKA.

Permanentky je možné zakoupit do 24.6.2020. Od 29.6. začíná letní rozvrh, i když se příliš nic nemění, permanentky prodávat v tuto dobu nebudu, až zase od září. Více info o lekcích v létě zde.

Jestli máte otázky, ptejte se :)


Několik DŮLEŽITÝCH PODROBNOSTÍ k lekcím od 25.5.2020!

1) Při vstupu do vnitřních prostor nejdříve VYDEZINFIKUJTE RUCE, pak teprve běžte do cvičebního sálu.

2) Šatny prozatím nebudou k dispozici! Přijďte, prosím, již převlečení a neberte s sebou příliš mnoho věcí, které by nám mohly zavazet ve cvičení.

3) Nutná VLASTNÍ PODLOŽKA, případně další pomůcky, z hygienických důvodů zatím žádné nepůjčuji.

4) Cvičíme bez roušky, ale tu vevnitř odkládejte, prosím, až na své podložce.

5) Na lekci jdete dobrovolně. Může se stát, že nás tam bude více než v minulých týdnech, je to povolené. Děkuji za Vaši ohleduplnost vůči ostatním, že na lekce jdete pouze v DOBRÉM ZDRAVOTNÍM STAVU! V opačném případě upozorňuji, že Vás na lekci nemusím přijmout.

- Namaste -