Dancejóga 2024 mini kurz

22.07.2021

Spojením tance a jógy vzniká dancejóga. Styl, který je vytvářen tím, kdo Vás lekcí provází, jeho zkušenostmi tanečními a jógovými. Zjednodušeně řečeno je to lekce plná "flow"...energie, kterou se snažíme nejdříve rozproudit v těle a pak i v celé skupině navzájem.

Jak bude lekce probíhat?

Cca 60 minut bude věnováno propojení různých tanečních technik (od baletu, přes současný výrazný tanec, jazz a další) s jógovými ásanami. Dohromady nám tak vždy vznikne krátká choreografie, sekvence, kterou necháme, aby se v těle usadila a začala uvnitř nás tančit. Nejde o dokonalé provedení, vítány jsou vlastní nápady, které si do jednotlivých pohybů a spojení můžete vložit. Cílem je si lekci užít, ne se stresovat, zda jsem správně udělal/a celou choreografii.

Posledních 15 minut bude věnováno závěrečnému protažení a relaxaci.

Jelikož se budeme potkávat v menším prostoru, lekce jsou omezené na pouze 8 účastníků!

Kdy: úterý 18.00 - 19.15


Kde: taneční sál ZUŠ Hustopeče (Šafaříkova 24)

Cena: 900,-/6 lekcí

Přednost mají zájemci o celý kurz. Pokud se místo na některé lekci uvolní, je možné ji navštívit samostatně. Cena 170,-/1 lekce.

Pokud se nějaké lekce nebudete moci zúčastnit a nenajdete za sebe náhradníka, je možné si lekci nahradit na pravidelných lekcích jógy v Hustopečích či Velkých Pavlovicích. 


PŘIHLÁŠENÍ PŘES REZERVAČNÍ SYSTÉM


Storno podmínky:

Odhlášení 2 dny před začátkem lekce (tzn. do 18 hod. v neděli), vracím částku v plné výši.

Odhlášení méně než 2 dny před lekcí, 100% storno. Je možné za sebe po domluvě poslat náhradníka.