Jógový pobyt na Kypru 24.9.-1.10.2020

16.12.2019

YOGA RETREAT KYPR

JÓGOVÝ POBYT V LUXUSNÍM PĚTIHVĚZDIČKOVÉM HOTELU PŘÍMO NA PLÁŽI S ODLETEM Z BRNA

PESTRÝ CVIČEBNÍ PROGRAM POD VEDENÍM 4 LEKTOREK-FIRST MINUTE CENA PLATÍ DO 31.1.2020!

Za panenskou přírodou a turismem nedotčenými destinacemi nemusíme nutně cestovat přes půl světa. Stačí se vypravit na poměrně nedaleký Severní Kypr - jednu z posledních evropských oblastí, která stále může nabídnout krásné pláže jen málo dotčené cestovním ruchem. Těžko někde jinde najdeme neporušenou přírodu a pláže, zařazené v mezinárodních žebříčcích jako nejkrásnější na světě, bez množství hotelů a lidí. Mezi hlavní chlouby Severního Kypru však nepatří jen krásné pláže a panenská příroda. Jsou to také zajímavé antické památky, které sem začínají lákat návštěvníky z celého světa. K ostrovu se navíc váže i celá řada mýtických legend. Podle jedné z nich se na Kypru dokonce narodila bohyně lásky a krásy Afrodita. Pokud patříte mezi cestovatele - gurmány, potom si tady i vy přijdete na své a vynikající místní kuchyni, v níž se mísí vlivy Turecka i Středomoří, si určitě zamilujete.

MÍSTO KONÁNÍ: Hotel Acapulco resort Convention & Spa ***** ... www.acapulco.com.tr

TERMÍN KONÁNÍ: 24.9. - 1.10.2020 .... ubytování na 7 nocí s ALL INCLUSIVE a odletem z Brna 

POLOHA: Oblíbený rozlehlý hotelový areál je situován 10 km od centra letoviska Kyrenia (možnost dopravy hotelovým minibusem za 1 Euro), přímo u krásné dlouhé písčité pláže (jedna z nejkrásnějších v oblasti). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v hotelu nebo v centru Kyrenie, mezinárodní letiště Ercan je vzdáleno 40 km od hotelu.

Resort je svou polohou ideální pro poznávání přírodních krás i historických památek v okolí (Kyrenia, Famagusta, Nicosia, Limassol, pohoří Troodos).

VYBAVENÍ HOTELU: Příjemný, prázdninový resort se skládá z několika budov a jedno podlažních bungalovů rozmístěných v krásném piniovém háji. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, velká restaurace s terasou a nádherným výhledem na moře, velký bazén se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, bar u bazénu, jacuzzi, miniklub, vnitřní bazén, nově vybudovaný bazén - INFINITY POOL s jacuzzi pouze pro dospělé, tenisové kurty, posilovna, hřiště na plážový volejbal, basketbal, dětské hřiště, velké kasino, nově vybudovaný aquapark (zdarma), dětský lunapark (za poplatek), sauna, masážní salón, Wi-Fi připojení (na pokoji za poplatek), v lobby zdarma. 

POKOJE: Ubytování je zajištěno v bungalovech - zahradních vilkách umístěných v rozkvetlé a udržované zahradě. Moderně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje/bungalovy s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), trezorem. https://www.acapulco.com.tr/tr/konaklama/acapulco-villa-odalar

PLÁŽ: Krásná a dlouhá písčitá pláž (místy se mohou objevit kameny) s pozvolným vstupem do moře je součástí resortu a nachází se přímo před hlavní hotelovou budovou. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky ZDARMA. Lze využít širokou nabídku motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů. Pláž u hotelu je považována za jednu z nejkrásnějších v oblasti

AKTIVITY: plážový volejbal, basketbal, tenis (za poplatek), stolní tenis, vodní sporty na pláži za poplatek. Animace pro děti i dospělé, večerní show, živá hudba, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, dětský bazén se skluzavkou, dětský miniklub, moderní hřiště, nový aquapark (zdarma) a lunapark (za poplatek). Pro relaxaci je určen bazén s opalovací terasou, bazén pouze pro dospělé, nově vybudované wellness centrum, vnitřní bazén, sauna, masáže, vířivka a dobře vybavené fitness (zdarma).

STRAVOVÁNÍ: ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. All inclusive se nabízí rozlévané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v restauraci během jídel + v baru u pláže (aquapark) mezi 10:00 - 24:00 hod.

CVIČEBNÍ PROGRAM: Pestrý cvičebně - relaxační program zahrnující širokou škálu lekcí jógy, body and mind i kondičních forem včetně relaxačních a meditačních technik či přednášek z oblasti jógy, ájurvédy a zdravého životního stylu. Cvičební program v rozsahu 2 - 3 lekcí denně probíhá ráno i večer na hotelové terase přímo nad mořem, u bazénu, v zahradě i na pláži. Program střídá dynamické posilovací i klidné či terapeutické lekce s cílem propojit naše tělesno a duševno s energetickým základem a napojit se na proud vitální energie, která dřímá v každém z nás.

CENA:

20.580,- Kč ... cena zájezdu za dospělou osobu

18.980,- Kč ... cena zájezdu za 3. osobu na přistýlce

8.980,- Kč ... cena za dítě 2 - 11,99 let na přistýlce společně se 2 dospělými osobami

1.980,- Kč ... cena za dítě do 2 let - INFANT (bez nároku na lůžko a místo v letadle )

(platba zálohy ve výši 7.000 Kč do 31.1.2020, doplatek do 15.8.2020)

Cena zájezdu zahrnuje ubytování na 7 nocí s ALL INCLUSIVE , leteckou dopravu Brno-Ercan-Brno (mezipřistání v Turecku), letištní poplatky, váhu odbaveného zavazadla 20 Kg + občerstvení na palubě, služby česky hovořícího delagáta, pojištění proti úpadku CK. Platba zálohy ve výši 7.000 Kč do 31.1.2020, po tomto termínu - navýšení až do základní ceny 25.580,-Kč

2.490,- Kč ... cena za týdenní cvičební program v rozsahu 18 lekcí / osoba

... účast na pobytu předpokládá současně účast na cvičebním programu

____________________________________________________________________________________________________________________

Informace a přihlášky : Majda agency s.r.o.- pohybové studio a cestovní agentura, Gorkého 8, Brno 602 00


www.majda-agency.cz, e-mail: sarka@majda-agency.cz, tel: 603 532 213