Jóga v LEVANDULI 16.6. a 6.7.

06.04.2024

Ranní jóga workshop na farmě s Anetou Pavliňákovou

Jemná ranní jógová praxe uprostřed rozkvetlých levandulových lán s výhledem na probouzející se krajinu a tyčící se Pálavu. Praxí Vás povede milá a zkušená instruktorka jógy z Hustopečí, Aneta Pavliňáková.

Součástí vstupenky je dárkový balíček voňavých produktů (které bohatě využijete nejen na Vaší jógové podložce) a levandulové dobroty na posilnění po lekci. 

Ať už jste začátečníkem, pokročilým nebo zkušeným jogínem, zveme Vás na ranní probouzející jógu uprostřed našeho levandulového políčka ve Starovičkách. Pojďte si užít krásné ráno k nám na rozkvetlé políčko.

Užijte si jógovou praxi při východu sluníčka s výhledem na jihomoravskou krajinu a Pavlovské vrchy mezi voňavými fialovými lány. Celou lekcí Vás provede jogínka Aneta Pavliňáková. Dopřejte svému tělu příjemné protažení a své mysli uvolnění na ranní probouzející jógové praxi.

Léto, levandule a jóga

Není lepší způsob, jak nastartovat den, než příjemným ranním protažením na čerstvém vzduchu. A mezi voňavými levandulovými lány s výhledem na dominující Pálavu je to úplný sen. Přidejte se k nám a přijďte si zacvičit jógu k nám na rozkvetlé pole do Staroviček.

Jógový workshop se bude konat v neděli 16. 6. 2024 a v sobotu 6. 7. 2024 od 7:00 do cca 9:00. Je nutné si své místo na workshopu zarezervovat předem. Počet účastníků je omezený.

Na co vše se můžu těšit?

Jógová praxe s instruktorkou Anetou

Privátní vstup na políčko zdarma

Dárkový balíček nejen na domácí jógování

Káva nebo limonáda po lekci zdarma

Kromě toho se ale můžete těšit na příjemné a přátelské ráno, úžasné protažení těla a uvolnění mysli, zakončené v klidu na levandulovém poli. (Levandulové pole se ostatním návštěvníkům otevírá v 9:00, do té doby si můžete užít políčko jen sami pro sebe.)

Do dárkového balíčku jsme pro Vás letos připravily dva úžasné produkty, s kterými se kdykoliv po lekci ocitnete zpátky na tom voňavém políčku. 100 % přírodní, neředěný, BIO éterický olej z naší levandule lékařské - u nás také přezdívaný jako malý voňavý zázrak. Olejíček nejen nebesky voní, hlavně má spoustu úžasných schopností, které využijete v domácnosti, domácí lékárničce či v péči o tělo, pokožku i mysl. Druhým produktem v balíčku je naše voňavá svíčka z lavandinu grosso - smyslně květinová svíce, která Vás přenese zpátky doprostřed těch voňavých fialových lánů.