Jóga v LEVANDULI 1. a 2.7.

24.05.2023

Ranní workshop na farmě

Jemná ranní jógová praxe uprostřed rozkvetlých levandulových lán s výhledem na probouzející se krajinu a tyčící se Pálavu. Praxí Vás povede milá a zkušená instruktorka jógy, Aneta Pavliňáková.

Součástí vstupenky je dárkový balíček produktů (které bohatě využijete nejen na Vaší jógové podložce) a další voňavé překvapení.

PŘIHLAŠOVÁNÍ PROBÍHÁ ZDE https://www.levandulezmoravy.cz/joga-v-levanduli/.

Pro začátečníky i zkušené jogíny

Ať už jste začátečníkem, pokročilým nebo zkušeným jogínem, zveme Vás na ranní probouzející jógu uprostřed našeho levandulového políčka ve Starovičkách. Pojďte si prožít krásné ráno k nám na rozkvetlé políčko.

Užijte si jógovou praxi při východu sluníčka s výhledem na jihomoravskou krajinu a Pavlovské vrchy mezi voňavými fialovými lány. Celou lekcí Vás provede jogínka Aneta Pavliňáková. Dopřejte svému tělu příjemné protažení a své mysli uvolnění na ranní probouzející jógové praxi.

Sluníčko, levandule a jóga

Není lepší způsob, jak nastartovat den, než příjemným ranním protažením na čerstvém vzduchu. A mezi voňavými levandulovými lány s výhledem na dominující Pálavu je to úplný sen. :-) Přidejte se k nám a přijďte si zacvičit jógu k nám na rozkvetlé pole do Staroviček.

Jógový workshop se bude konat v sobotu 1. a v neděli 2. 7. 2023 od 7:00 do cca 9:00. Je nutné si své místo na workshopu zarezervovat předem. Počet účastníků je omezený.

Na co vše se můžu těšit?

  • relaxační maska na oči s levandulí (skvělá nejen pro relaxaci při jógování, ale také jako nahřívací polštářek uvolňující svaly a klouby)
  • levandulový hydrolát z lavandinu grosso (perfektní pro voňavé osvežení při józe, jako antibakteriální čistič podložky nebo třeba na provonění místnosti před praxí)
  • jógová praxe s instruktorkou Anetou
  • privátní vstup na políčko zdarma
  • káva nebo limonáda po lekci zdarma

Kromě toho se ale můžete těšit na příjemné a přátelské ráno, zdravé protažení těla a uvolnění mysli, zakončené v klidu na levandulovém poli. (Levandulové pole se ostatním návštěvníkům otevírá v 9:00, do té doby si můžete užít políčko jen sami pro sebe.)

Jóga s Anetou

Aneta Pavliňáková je akreditovaná jogínka pravidelně předcvičující hatha jógu, ale také hormonální jógu, kraniosakrální jógu, jin jógu, je to také instruktorka tance a zakladatelka oblíbeného hustopečského Jógobraní. Anetiny lekce v Lavandia důvěrně známe, právě proto jsme ji oslovili s nabídkou jógového workshopu u nás na farmě. Jsme nesmírně rádi, že vše vyšlo, jak jsme si přáli a můžeme Vám tak nabídnout krásnou jógovou praxi uprostřed levandulových lán s jogínkou Anetou.

Upozornění: prosíme všechny účastníky, aby si na jógu přinesli vlastní cvičící podložku, případně nás všas informovali o zapůjčení. Děkujeme.

Podrobné instrukce týkající se workshopu Vám rozešleme na e-mail po vytvoření objednávky. Dárkové balíčky pro Vás připravíme k vyzvednutí v den praxe. V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Natálii Vaňkovou na marketing@lavandia.cz .

Těšíme se na Vás na podložkách, Aneta a Lavandia